Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dostihy - akce KCHCH

01.06.2021
Informace ke Křešínskému poháru jako součásti "Krásy a výkonu KCHCH 2021" v Dětřichovci - sobota 12. června 2021:
========================================================================================
 
Vážení členové KCHCH a přátelé dostihového sportu!
 
     Vzhledem k nepřehledné "rozvolňovací - COVID situaci" nebylo do poslední chvíle jisté, zda se nám podaří letošní jubilejní X. ročník Křešínského poháru jako součásti KRÁSY A VÝKONU 2021 vůbec uspořádat. Situaci nám zkomplikovala i skutečnost, že naši dráhu na Křešíně i přes kompletní oplocení zcela zlikvidovala divoká prasata, která navíc na několika místech přerušila i přívodní elektrický kabel... Vzhledem k tomu, že při momentálním obrovském "nedostatku" volných termínů má KCHCH termín pro Křešínský pohár 2021 "chráněný" a zařazený v oficielním dostihovém kalendáři, rozhodli jsme se dostih nakonec - byť v šibeničním termínu uspořádat... Po neúspěšných jednáních s dráhami v Kolíně a Mladé Boleslavi, které nám bohužel vstříc nevyšly, nás mile překvapila nabídka spolku Sighthound Park Dětřichovec, kterou jsme se rozhodli využít a uspořádat dostih TAM. Oslovila nás i skutečnost, že vzhledem k tomu, že se závod stejně jako na Křešíně poběží na rovné trati do kopce 150 - 200 m, zůstane tak "křešínský duch" dostihu zachován... Navíc po víc než roční dostihové pauze bude ROVINA a brždění do kopce i pro ne zcela trénované "závodníky" bezpečnější...
 
     Adresa místa, kde se bude letošní Křešínský pohár konat a tábora v Dětřichovci je
Jindřichovice pod Smrkem 1977, 463 65.
GP souřadnice jsou následující: 

50°58'13.0"N 15°14'37.4"E - viz i PROPOZICE.

 

       Vzhledem k tomu, že datum konání dostihu je doslova za dveřmi a nemám za sebou početný "štáb", prosím o URYCHLENÉ NAHLÁŠENÍ zájemců na e-mail: ayortback@volny.cz a to s náležitostmi obsaženými v písemné přihlášce - viz níže:

 

- Pouze dostih  x  i KaV,

- plemeno + pohlaví,

- jméno psa a chov. stanice,

- kategorie: junior  x  klasik   x   senior,

- datum nar. + č. DL / TK,

- majitel + adresa + e-mail + telef.,

- oběd - ano  x   ne,

- ubytování (viz přiložené info)...

 

     Věřím, že se vše podaří zvládnout, že uspokojíme Váš "hlad po běhání" a těšíme se na Vás v Dětřichovci v sobotu 12. 6. 2021.

 

                                          Za VV KCHCH - S. Němcová.

 
25.08.2020
Klubový terénink KCHCH v Lednici - 1. 8. 2020
====================================
     Už 6. ročník klubového tréninku byl po díky "coronavirové abstinenci" seškrtaným či termínově přeloženým akcím (zrušení KaV = KV Beroun + Křešínský pohár a přesunutí termínu KV Troja až na říjen do Ml. Boleslavi) 1. aktivní akcí v letošním roce... Většina účastníků se přihlašovala nadvakrát, jelikož díky již výše zmíněnému "coronaviru" bylo všechno jinak... "Jinak" byl letos i termín a místo konání. Kolínská dráha nám totiž bohužel i proti předběžné domluvě z loňska nebyla schopna nabídnout vhodný termín a i finančně byla nabídka "Lednice" výhodnější...
 
     Jak byl letošní 1. půlrok díky "covid - karanténě" zmatený a nejistý, tak i s tréninkem se postupně hatilo, co mohlo... Se změnami termínů akcí se tak náš původně volný termín sešel s odloženým coursingem ve Slušovicích. Náš osvědčený veterinární dozor skončil tentokrát sám v nemocnici a obě moje "pravé ruce", se kterými každoročně připravuji jak dostih na Křešíně, tak klubový trénink, postihly letos zdravotní a rodinné problémy ... V 1 osobě se taková akce opravdu dělat nedá, zvlášť - když jako obyčejně - se spousta zájemců hlásila až hluboko po termínu uzávěrky...! S tréninkem to tedy začínalo vypadat "bledě"... Ale...:
 
     I když se nakonec zdravotní problémy nevyhnuly ani mně samotné, dopadlo vše - aspoň podle reakce většiny zúčastněných - dobře a akce proběhla svižně a bez úhony jak trénovaných běžců, tak i jejich trenérů...!  I vysoké letní teploty se díky stromům v obou sedlištích i v okolí dráhy a bazénku s vodou vedle věže nakonec podařily přežít bez zdravotních problémů všech čtyř i dvounožců... A jak to bylo v číslech?!?
 
- Přihlášeno bylo 60 psů ze 7mi plemen.
- "Gró" tvořili jako obyčejně whippeti - 40 kusů a jim sekundovalo 6 italáčků.
- Představila se i na dráze ne příliš často vídaná plemena jako španělský galgo - 3 účastníci a stejně tolik kanárských podengů...
- Splněno bylo 6 LB plemene whippet - 2 x sólo, 4 x společný.
- Ve 2 kolech bylo odběhnuto téměř 90 běhů, což jsme i se 40ti min. "obědní" pauzou zvládli za 5 hodin. 
 
     To ale byla samozřejmě zásluha i všech zúčastněných, kteří byli podle vyvěšeného a zároveň i ohlášovaného programu běhů vesměs včas připraveni v sedlišti, ochotných i když bdělých rozhodčích, dohlížejících na LB, jakož i pozorného lednického personálu. Zvláště bych pak chtěla poděkovat našim členům
- Bohunce Vodrážkové, která mi ještě před odchodem do nemocnice vytiskla připravené programy a seznamy k přejímce a chodu akce,
- jejímu manželovi Františkovi, který Bohunku zastoupil na přejímce v roli pokladníka a
- oběma dámám, které improvizovaly tam, kde bylo zrovna třeba - Marušce Kubálkové (přejímka a sedliště) a Vlastě Osvaldové (zápis a hlášení zaběhnutých časů či urgence opozdilců z věže)...
 
     Doufám, že si trénink všichni v pohodě užili a splnili si i všechna očekávání, která vkládali do svých čtyřnohých svěřenců...! A co zbývá nakonec? Snad jen popřát si, abychom se napřesrok sešli ve stejně hojném počtu a mohu-li něco za sebe, pak aby všichni respektovali uzávěrku přihlášek a registrovali se VČAS...! Takže - i Vy, kteří jste to letos nestihli, sledujte aviza na stránkách a v bulletinu a příští rok si přijeďte zatrénovat s námi!!!
 
                                 S. Němcová
zapotlantenan-ayort-back-u-kuze---det.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
ceres-ayort-back---dobeh-do-pisku-1-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
ich-stray-bullet-imperia-star-s-u-kuze-1-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
spanel.-galgo---archer-rabbit-snightmare-v-behu-1-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
saluki-gronk-al-zahra---v-behu-1-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.07.2020
 
Vážení členové,
 
     letošní klubový bezplatný trénink  proběhne v potvrzeném původně daném termínu
 
1. 8. 2020 
na dostihové dráze v Lednici na Moravě !
 
Máte-li zájem o účast na této akci, napište, prosím, nejlépe obratem(!)
- jméno psa / psů,
- začátečník / zkušený pes (sólo / společný b.),
- zda požadujete LICENČNÍ BĚH (sólo/ spol.b.),
- počet běhů,
- distanc (360, 480 m nebo rovinka), na kterou chcete běžet,
- ev. máte-li nějaké "specielní" požadavky
 
a to vše na adresu ayortback@volny.cz  .
 
"Oficielní" přihlášky na trénink posílejte NEJPOZDĚJI do 20. července 2020. Pokud jste se už hlásili před "covid karanténou", stejně se, prosím, pro jistotu PŘIPOMEŇTE !!! Děkuji za pochopení a těším se na zprávy od Vás!
 
                        Za výbor KCHCH a "dostihovou sekci" S. Němcová.
 
 
05.05.2020
 
V letošním roce se neuskuteční KŘEŠÍNŚKÝ POHÁR, který se měl konat 14.06.2020.
O změnách budou členové klubu včas informováni.
 
 
07.11.2019
 
Vážení členové,
 
     klubový bezplatný trénink v příštím roce by měl proběhnout v předběžně daném termínu
1. 8. 2020 
na dostihové dráze v Lednici na Moravě !
 
Máte-li zájem o účast na této akci, napište, prosím, obratem(!)
- počet psů (ev. jmenovitě),
- počet běhů,
- distanc (360, 480 m nebo rovinka), na kterou chcete běžet
 
a to vše na adresu ayortback@volny.cz  . Jedná se o předběžné zjištění zájmu ze strany členů klubu, nutné pro domluvení podmínek s Lednickou organizací. ("Oficielní" přihlášky na trénink pak mohou zájemci posílat jako obyčejně cca 2 měsíce předem, tj. od 15. června do 15. srpna 2020.) Děkuji za pochopení a těším se na zprávy od Vás!
 
                        Za výbor KCHCH a "dostihovou sekci" S. Němcová.
 
 
 
 
 
07.08.2019
 
Klubová výstava a dostih Křešín - soutěž  "Krása a výkon KCHCH"
 
Křešínský pohár a kluboví šampioni pro krásu a výkon 2019
 
      I letos se jako součást "Krásy a výkonu" konal klubový speciál  - rovinný dostih do vrchu v Křešíně. Tentokrát to byl již 8. ročník a zase to bylo trochu jinak... Termín zůstal shodný s loňským - v neděli 2. 6., ale výstavu potřebnou k získání titulu "Šampion pro krásu a výkon KCHCH" absolvovali adepti těsně před dostihem v sobotu a to na novém místě v Berouně... Jak na výstavě, tak na dostihu nám počasí přálo a "nečervnově" pálící sluníčko nám i čtyřnožcům dávalo oba dny pěkně zabrat.
 
      Atmosféra byla i letos pohodová, průběh dostihu plynulý a náš mladý technický personál šikovný a ochotný... Ani technika nezklamala  a i většina účastníků byla včas před svým během vzorně připravena v sedlišti. Kdo získá prventví a kýžené šampionské tituly bylo v některých plemenech napínavé do poslední chvíle... Např. u whippetek fen v "klasiku" se sešla taková konkurence, o jaké se v poslední době může jen zdát i klasickým drahám. 12 (!!!) účastnic tu bojovalo nejen o vítězství v dostihu, ale i o v sobotu slibně "rozehrané" šampionské tituly. Jasno nebylo ani u grejek, italaček či barzojů a to psů i fen... Bohužel tentokrát chyběli zástupci 2 největších plemen - irských vlkodavů a deerhoundů, ale i tak bylo na co se dívat. Ze 6ti plemen bylo do závodu a tréninkových běhů přihlášeno:
 
- 18 whippetů,
- 3 greyhoundi ,
- 8 italáčků,
- 2 saluki,
- 6 barzojů a
- 3 zástupci plemene sloughi.
 
      Bylo uděleno 12 šampionských a 14 vítězných titulů v 6ti plemenech a 3 věkových kategoriích. Všichni si za své výkony odnesli pěkné a vítězové dík našemu již tradičnímu sponzorovi - pí. Renatě Mildner a jejímu Dog Gearu i hodnotné ceny. Dík za sponzorské příspěvky patří i tentokrát jako už každoročně i firmě Happy Dog. A jak vše nakonec dopadlo?!? 
 
     Zahajovali jako vždy greyhoundi, kde v mixu 1. m. vybojovala mladá Act of Toss (Majdinka), která spolu se svým stájovým kolegou Carl Lewis Grefina (Kájou) - 3. m. získala i tit. CH. pro KaV KCHCH pro tento rok v kateg. klasik. 2. m. obsadila loňská vítězka Wendy Terrich.
 
     U whippetůfen ve výše vzpomínané silně obsazené kateg. klasik vybojovala prvenství Jolene Gentle Heart (Julča) a ze 3, m., kdy jen o 1 setinu zaostala za 2. Con Elly Ready Go na titul CH. pro KaV KCHCH dosáhla a obhájila tak svůj loňský juniorský titul A-Class Best of Race Ayort Back (Besi). Další pořadí pak bylo následující:
4. m. Zapotlantenan Ayort Back,
5. m. Apinolla Fly Ready Go,
6. m. Apokalypsa Go Bye,
7. m. Whope Ayort Back,
8. m. Dallila Czari Farka,
9. m. Fee Bee Valentine Dogs,
10. m. Ellien Danny Valentine Dogs,
11. m. Rose Ray Chart Core,
12. m. Delise Con Amore.
 
     U whippetů - psů se v klasiku stejný kousek jako Bes povedl jejímu stájovému kolegovi Xerxovi Ayort Back, který doběhl sice na 3. místě ale i letos obhájil už loni získaný titul Ch. pro KaV KCHCH. 2. místo těsně vybojoval Besinčin bráška Aghatos Daimón Ayort Back a o pouhé 3 setiny vteřiny v letošniím Křešínském poháru zvítězil Runner Vlapan.
 
     Poslední kategorií u whippetů byla senior - fena. Zde si vítězství vybojovala v na svůj věk vynikajícím čase (ve srovnání s "klasičkami" by stačil na 6. m.) Vesna Ayort Back.
 
     Italští chrtíci měli zastoupení hned ve 4 kategoriích:
V junior - fenách zvítězila Arabella Feritte Bugsy,
v junior - pes zvítězil Altamiruas X-Trim, ale tit. Ch. pro KaV KCHCH junior si odnesl na 2. m. doběhnuvší Ultimate Feritte Bugsy.
V kateg. klasik - fena zvítězila a i tit. Ch. pro KaV KCHCH získala Cherry Lee Raya Rozárka. Na 2. m. pak doběhla House of Hounds Natori.
Vkateg. senior - pes zvítězil a i šampionský tit. si odnesl Arone z Pankráckého vrchu.
 
     V plemeni saluki si v kat. klasik - fena prvenství vybojovala Cici Cecec Aile Ferdi.
 
     Silně zastoupeni byli tentokrát i barzojové.
V kateg. junior - pes - si pro vítězství i tit. Ch. pro KaV KCHCH jr. doběhl Nikanor du Clos Vremontois,
v klasiku - fen zvítězila Fantazia z Višňového květu, ale tit. Ch. pro KaV KCHCH si z 2. místa odnesla Evening Breeze Mischenka.
klasiku psů zvítězil i tit. Ch. pro KaV KCHCH si vybojoval Foxtrot Krylov a na 2. m. doběhl Artur Dona Zuzia.
 
     Posledním zúčastněným plemenem byly slugy:
V kateg. klasik - pes tradičně spolehlivými výkony zvítězil Urkan Rašaja Bohemia Genao a
v kateg. senior - mix se o umístění rozdělili a oba si odnesli tit.Ch. pro KaV KCHCH - senior pes Vahab Bohemia Genao - 1. m. a fena Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére - 2. m.
 
     Všem šampionům a vítězům gratulujeme !!! Ostatním pak děkujeme za účast a věříme, že se za rok sejdeme v ještě hojnějším počtu...!
 
                                                 S. Němcová
 
17.06.2019
 
Klubový trénink v Kolíně
===================
     Letošní už 5. ročník klubového tréninku se konal opět na kolínské dráze. Zdá se, že se pro tuto akci už ustálil poslední víkend před prázdninami, i když letos jsme museli oželet účast členů, kteří se se svými svěřenci vypravili na Mistrovství Evropy v coursingu do dalekého Estonska... I tak ale počet účastníků nebyl vůbec malý a to i přes nejisté počasí, kdy po předchozích vedrech měly přijít bouřky a přívalové deště... Naštěstí - alespoň pro Kolín a okolí - se předpověď nevyplnila a celá akce proběhla v téměř ideálních "povětrnostních" podmínkách. A jak vše vypadalo v číslech?!?
 
- Přihlášeno bylo 60 psů z 8mi plemen.
- Nejvíc bylo jako obyčejně whippetů - 40, překvapili greyhoundi - 6, saluki - 4 a azavaci - 3 "kusy"... 
- Ve 3 kolech bylo odběhnuto 100 běhů, z toho 56 z "malých" boxů na distanci 360 m, 17 od "velkých" boxů na vzdálenost 480 m a 27 rovinek.
- Za bdělého dohledu rozhodčích byly splněny 2 společné licenční běhy greyhoundů od velkých boxů...
- Všechny naplánované a požadované běhy jsme i s pauzou pro kolínský tech. personál zvládli do 15ti hod. a to opět co do počtu "pracujících" členů KCHCH v minimálním obsazení. Proto bych chtěla upozornit ještě na pár detailů...
 
     To, že uzávěrka přihlášek klubového tréninku je stanovena na cca 1 týden před akcí, není z naší strany žádná "šikana", ale holá nutnost! Tento "předstih" si pro sestavení tréninkového programu dáváme hned z několika důvodů:
- Chceme co nejlépe vyhovět přáním a požadavkům našich členů i ostatních účastníků...
- Vzhledem k tomu, že máme dráhu za ne zrovna laciný peníz pronajatou pouze na omezenou dobu, snažíme se minimalizovat prostoje způsobené dohadováním "kdo s kým kdy a jak" poběží...
- Zároveň chceme majitele i "běžce" ušetřit nedůstojného a stresujícího čekání "ve frontě" před sedlištěm...
- Akce je organizována v minimálním personálním obsazení 2 osob (1 člověk - já zpracovává požadavky účastníků a kompletně sestavuje celý program tréninku, který 2. člověk - naše pokladní Bohunka zpracovává do "orientační" formy a tiskne, aby byl v přehledné podobě k dispozici sedlišti i samotným účastníkům)...
- Nabízíme našim členům i ostatním účastníkům i servis licenčních běhů - avšak POUZE při včasném přihlášení, abychom stihli zajistit rozhodčí a potřebné formuláře pro LB.  
- Prostě se snažíme o uspořádání pohodové akce, která by pomohla jak začínajícím "dostihářům", tak i poskytla tolik potřebný trénink pro již ostřílené běžce...
 
     Pro splnění výše uvedených "podmínek" však potřebujeme přesné a včasné informace a hlavně ČAS, pro jejich zpracování = ze strany zájemců DODRŽENÍ TERMÍNU UZÁVĚRKY !!!To je prosba k vám všem na příští rok... 
 
    Za ten letošní bych touto cestou ještě jednou ráda MOC PODĚKOVALA dvěma dámám, které mě zastoupily v moderování akce ze sedliště a umožnily mi tak věnovat se i svým vlastním čtyřnožcům a to pí. J. Markové a Hance Broulíkové (Smrčkové) a samozřejmě i své hlavní spolupracovnici Bohunce Vodrážkové...!!! Pokud by měl někdo zájem pomoci příští rok, přihlaste se - iniciativě se meze nekladou!!! 
 
     A co vzkázat těm, kteří tuto možnost "zadarmo si zatrénovat" letos nevyužili? Sledujte aviza na stránkách i v bulletinu a přijeďte si s námi příští rok taky ZABĚHAT!!!
 
                                                        S. Němcová
 
 
05.06.2019
Tréninkový den v Kolíně 22.06.2019.
Vážení,
 
     Krásu a výkon 2019 (KV v Berouně a 8. ročník KP v Křešíně) máme úspěšně za sebou...!
 
     Čeká nás ale klubový trénink v Kolíně a to v sobotu 22. 6. 2019 ... Uzávěrka přihlášek je 17. 6. 2019 do 24.00!!!
 
POZOR!!! Přejímka je 9.00 - 9.30 hod. !!!
 
Pravidla jsou stejná, jako v předešlých letech, tj.:
 
1) Co nejdříve přihlaste své čtyřnohé miláčky na e-mail. adresu - sabina.nemcova@post.cz !
 
2) Uveďte
- plemeno psa a jeho jméno,
- délku trati = velké boxy (VB), malé boxy (MB) nebo rovinka (R),
- počet běhů - 1 či 2 (vzhledem k pevně domluvené době na běhání a počtu přihlášených psů ev. ve výjímečných případech 3 běhy),
-  ev. jiný požadavek - ze zatáčky, start VEDLE boxu apod.,
- zda chcete SPOLEČNÝ, SÓLO nebo LICENČNÍ běh (LB),
- zda je Váš svěřenec začátečník, či boxy zvládá,
- pokud máte spol. běh domluvený s někým konkrétním - ušetříte nám práci se sestavováním běhu.
 
3) Členové KCHCH mají start GRÁTIS.
 
4) Tréninku se mohou zúčastnit i nečlenové a to za stejných podmínek - viz výše - jen s rozdílem PLATBY - 100,-- Kč / běh / psa
 
Každá přihláška bude potvrzena. Pokud potvrzení přijetí neobdržíte do 24 hodin, znamená to tech. závadu ve "spojení" a proto volejte na tel. 723504426...!!!
 
     Těšíme se na Vaši účast a prosíme o BRZKÉ zaslání přihlášek!!! Krásný den!
 
                                                                 Realizační tým.      
 
20.05.2019
Vážení zájemci o start na klubovém dostihu Křešínský pohár!
 
     Chcete-li se zúčastnit už VIII. ročníku Křešínskéhho poháru a odnést si odtud opět krásné ceny, nenechávejte svou přihlášku na poslední chvíli!!! K nákupu cen potřebuji znát počty startujících v jednotlivých plemenech  a kategoriích. Neváhejte tedy a své přihlášky posílejte co nejdříve na e-mail. adresu:
 
     Těšíme se s Vámi na viděnou 2. 6. 2019 na KŘEŠÍNĚ...!
 
                          S. Němcová a realizační tým.

04.03.2019

Pozvánka na Křešínský pohár 2019:

Propozice + přihláška na Křešínský pohár 2019

10.07.2018

Tréninkový den v Kolíně 2018

Křešínský pohár 2018 - výsledky

Fotogalerie ke Křešínskému poháru 2018:

0002---sponzor-a-ceny.jpg

Sponzor a ceny.

 Doggear

 

 

 

 

028---aghatos-daim--pn-ayort-back---1.-m.-a-jun.ch.kav---p.jpg

 

 

Aghatos Daim´pn Ayort Back - 1. m. a jun.Ch.KaV - p

 

 

 

 

 

125---a-clas-best-of-race-ayort-back---1.-m.-a-ch.-kav---jun.---f.jpg

0038---elien-danny-valentine-dogs---2.-m.jpg

 

A-Clas Best of Race Ayort Back - 1. m. a Ch Xerxés A. B. - Ch. pro KaV - klas. - p.a 2. m. v dostihu. KaV - jun. - f

 

 

 

 

 

ELIEN DANNY Valentine Dogs - 2. m.

 

 

 

0061---venus-ayort-back---1.-m.-sen.jpg

 

 

 

 

VENUS Ayort Back - 1. m. sen.

 

 

 

099---urkan-rasaja---1.-m.jpg

 

 

 

Urkan Rašaja - 1. m

 

 

 

 

 

 

 

141---xerxes-a.-b.---ch.-pro-kav---klas.---p.a-2.-m.-v-dostihu.jpg

 

 

Xerxés A. B. - Ch. pro KaV - klas. - p.a 2. m.

 

 

 

 

 

0005---wendy-terrich---1.-m.jpg

 

 

Wendy Terrich - 1. m.

 

 

 

 

 

 

 

 

045---matia-mons-boh.-snap-dog---1.-m.---f.jpg

 

MATIA MONS Boh. Snap Dog - 1. m

 

 

 

 

 

 

 

0013----carl-lewis-grefina---1.-m.jpg

 

Carl Lewis Grefina - 1. m.

 

 

 

 

 

 

 

 

054---runner-vlapan---1.-m.jpg 

 

RUNNER Vlapan - 1. m

 

 

 

 

 

 

0085---islay-s-maiden-et-under-sharp-hill---1.-m.--f.jpg

 

Islay's Maiden et Under Sharp Hill - 1. m.

 

 

 

 

 

 

093---othello-pitlochri--s---1.-m.---p.jpg

 

Othello Pitlochri¨s - 1. m

 

 

 

 

 

 

 

 

0132---apokalypsa-go-bye---3.-m.-a-ch.-kav---f.-klas.jpg

 

Apokalypsa Go Bye - 3. m. a Ch. KaV - f. klas.

 

 

 

 

 

143---dexter-inventum---ch.-kav---sen.a-1.-m.jpg

 

Dexter Inventum - Ch. KaV - sen.a 1. m.

 

 

 

 

 

149---cherrylee-raya-rozar.---1.-m.-a-ch.-kav---jun.-f.jpg

 

Cherrylee Raya Rozár. - 1. m. a Ch. KaV - jun. f

 

 

 

 

156---lilith-fer.-bugsy---1.-m.-a-ch.-kav---klas.---f.jpg

 

Lilith Fer. Bugsy - 1. m. a Ch. KaV - klas. - f.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.06.2018

Vážení přátelé!

     Máme úspěšně za sebou Křešínský pohár a vybojovány byly i letošní tituly "Šampionů pro krásu a výkon". Co máme ale ještě před sebou je KLUBOVÝ TRÉNINK  na dráze v KOLÍNĚ v sobotu 23. 6. 2018!!! I letos je pro členy KCHCH opět GRÁTIS! Rádi bychom Vám poskytli co nejlepší servis - aby si Vaši miláčci např. mohli splnit všechny 3 licenční běhy a nemuseli na svůj start zbytečně dlouho čekat... K tomu však potřebujeme zpracovat harmonogram běhů, což ovšem nelze BEZ Vašich přihlášek!!! Chcete-li se tedy klubového tréninku zúčastnit, pošlete, prosím, URYCHLENĚ přihlášky svých svěřenců na e-mail ayortback@volny.cz. Nezapomeňte uvést:

- Jméno psa,

- plemeno,

- druh běhu (sólo, společný, rovinka) a

- počet běhů.

     Do poznámky uveďte ev. zda je pes začátečník, zda zvládá boxy, jakou distanc chcete běžet - 360 x 480 m či jinou důležitou okolnost... Prezentace je 9.45 - 10.00 hod., kdy bude trénink zahájen.

     Neotálejte a využijte všech výhod, které Vám klub nabízí! Těšíme se na Vás i Vaše čtyřnožce a přejeme krásný den!

                                                                      "Realizační tým".

PS

Účastnit se mohou i NEČLENOVÉ a to za poplatek 100,-- Kč / 1 běh.

28.05.2018

Vážení,
 
     pokud jste se přihlásili na klubový dostih "Křešínský pohár", připomínám, že:
 
- Datum konání je - 2. 6. 2018.
- Místo - Křešín u Hořovic (parkování na zahradě pozemku - Křešín č. 22 = před kapličku doprava)...
- Přejímka - 8.00 - 8.30 hod.
POZOR:
- Průjezd Hořovicemi - pouze PŘES NÁMĚSTÍ!!! (Trasa kolem nemocnice je NEPRŮJEZDNÁ - práce na silnici...)
 
- Upozornění pro "hladovce" - svačiny s sebou (nejbližší hospoda - na Felbabce - 2 km (klobásy, buřty apod.) nebo v Hořovicích - 10 km (teplá jídla)...!
 
- V případě problémů či komplikací na cestě volejte: 723504426 !
 
- Pokud se nebudete moci z nějakého důvodu dostavit, rovněž volejte - viz výše, nebo pište na e-mail: ayortback@volny.cz (do
pátku - 22.00 hod.)
 
      Šťastnou cestu!

 

14.05.2018

Vážení,
 
     povážlivě se blíží termín uzávěrky - 18. 5. 2018 - na již 7. ročník rovinného dostihu do vrchu "Křešínský pohár" - 2. 6. 2018 - viz dostihový kalendář. I letos je tento dostih součástí akce "Krása a výkon 2018", jejíž 1. částí byla netradičně jarní KV v Troji - 28. 4. 2018... Chcete-li se dostihu se svými čtyřnožci zúčastnit, pošlete co nejdříve přihlášku buď
- mailem: ayortback@volny.cz nebo
- poštou na adresu: S. Němcová, Povltavská 16/52, Praha 7 - Troja, 171 00.´
Důležité!!! Nezapomeňte na přihlášce vyznačit, ve které kategorii (JUNIOR, KLASIK nebo SENIOR) bude Váš "miláček" startovat. (Podmínky pro zařazení do té které kategorie jsou stejné, jako v předchozích ročnících - viz níže...)
 
     ÚČAST na DOSTIHU není podmíněna účastí na KV v Troji a dokonce ani členstvím v KCHCH! Můžete si tedy prostě jen přijet zazávodit a to i NEČLENOVÉ (za "nedotované" startovné). Jelikož bychom rádi - jako v předešlých ročnících - i letos zajistili ceny pro VŠECHNY účastníky, pošlete své přihlášky CO NEJDŘÍVE!!!
Platbu (200,- resp. 350,- Kč za psa) zasílejte zároveň s přihláškou na klub. účet č. 157852244/0300.
 
     Těšíme se na Vás i Vaše svěřence a přejeme hodně úspěchů a příjemné zážitky...!!!
 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
 
KATEGORIE DOSTIHU:
  

1. Kategorie JUNIOR:

Titul " JUNIOR ŠAMPION PRO KRÁSU A VÝKON KCHCH 2018"

- pes + fena - mohou získat jedinci, kteří byli na výstavě posouzeni ve TM nebo v MT, dovršili věk 12ti měsíců pro malá, resp.15ti měsíců pro velká plemena,

nepřekročili věk 24 měsíců, nemají ještě DL, ale pouze TK (a to s min. 2 splněnými běhy) a úspěšně absolvovali sobotní dostih.


2. Kategorie SENIOR:  
Titul " SENIOR ŠAMPION PRO KRÁSU A VÝKON KCHCH 2018" 

 - pes + fena - mohou získat jedinci s DL starší 6ti let, kteří byli na výstavě posouzeni ve kterékoliv  DOSPĚLÉ třídě (TO, TP, TVít. či TČ) nebo ve tř. veteránů (platí pouze pro psy a feny, kteří 8 let dovršili v TÉTO dostihové sezoně - 2018 - a mohou se tak ještě účastnit akcí pořádaných do konce roku - 31. 12. 2018 - viz NC a DŘ) a zaběhli na dostihu (dle počasí) alespoň 1 platný běh (2. kolo závodu může být podle povětrnostních podmínek pro tuto věkovou kategorii vyhlášeno jako FAKULTATIVNÍ - NEPOVINNÉ). 
 
Určení pořadí bude u obou těchto kategorií stejné jako u "KLASIK", tj. podle uvedených tabulek jen s tím rozdílem, že pro "Juniora" bude platit za 12 bodů CAJC stejně jako uváděný CAC, kdežto u "Seniora" bude v některých třídách (TČ a TVet.) 12ti body hodnocen titul - "vítěz tř. čestné" (stejně jako v kateg. "Klasik") a "Nejlepší veterán".

 

3.Kategorie KLASIK:

Titul "Šampion pro krásu a výkon KCHCH 2018" 

- pes + fena - mohou získat jedinci s DL, kteří dovršili věk 15ti měsíců, nepřekročili věk 6ti let, byli na výstavě posouzeni ve kterékoliv  DOSPĚLÉ třídě (MT, TO, TP, TVít. či TČ) a úspěšně absolvovali sobotní dostih.

 

Pozn.:

- DL = dostihová licence, TK = trénink. karta, LB = licenční běh, NC a DŘ = Národní Coursingový a Dostihový Řád..

 

- Rozdělení do výše uvedených kategorií je pouze "pracovní" pro stanovení pořadí k udělení titulů Šampion KCHCH 2018, resp. Junior. šamp., resp. Senior šamp.. Jinak se závod - "Křešínský pohár"  běží podle platného NC a DŘ!

 

23.04.2018

Tréninkový den v Kolíně!

 

V sobotui 23.6. 2018 se v KOLÍNĚ uskuteční už 4. klubový TRÉNINK. Jako předešlé 3 roky i letos budou mít čtyřnožci našich členů start ZDARMA a příp. si mohou splnit i podmínky pro vystavení DL!!!

Prosíme

- dodržet čas přejímky - 8.30 - 9.00 hod.,
- písemně se přihlásit na mail: ayortback@volny.cz  a to do  18.06.2018,
- uvést - jméno člena,
            - jméno psa, plemeno, pohlaví, věk,
            - druh běhu, který má Váš miláček absolvovat - sólo, společný běh, info, zda už má splněnou dostih. licenci (DL), ev. zda požadujete LICENČNÍ běh (sólo x spol. LB),
            - ev. doplňující info (zda běží poprvé či má nějaký problém - senior velkého plemene - start od malých boxů apod....).
 
Veškeré další informace na ayortback@volny.cz.
 
Mnoho hezkých chvil při sportu přeje  VV KCHCH.